محدودیت کمتر. آسمان بیشتر.

.The new BMW 2 Series Convertible

محدودیت کمتر. آسمان بیشتر.

.The new BMW 2 Series Convertible

مدل

BMW 2 Series Convertible

کد شناسایی

F23

کلاس بندی

کانورتیبل کوچک اسپرت

نوآوری به سبک آلمانی.
سری 2 از سال 2014 به سبد محصولات BMW افزوده شده و اکنون جایگاه ویژه ای در میان خودروهای این کمپانی دارد. این خودروی جدید که به تازگی از سوی BMW معرفی شده، یادآور خودروی افسانه ای سری 02 متعلق به دهه 1960 میلادی است. سری 02 موفق ترین و پر فروش ترین خودروی عصر کلاسیک BMW بوده و این کمپانی آلمانی پس از 37 سال، بالاخره جانشین این خودروی موفق را در عصر جدید خود معرفی کرده است. مدل های سری 2 همچون نمونه کلاسیک آن متنوع بوده و به 4 مدل کوپه، کانورتیبل، مینی ون و مینی ون با طول بیشتر ختم می شود.

طراحی.

طراحی.

طراحی
قابلیت ها و ویژگی ها.

قابلیت ها و ویژگی ها.

قابلیت ها و ویژگی ها

سقفی به بلندای آسمان.

خودروهای کوپه به دلیل قابلیت های اسپرت بالایی که دارند، جزو مهیج ترین کلاس های خودرویی قرار می گیرند. اما اگر می خواهید رانندگی مهیج تر از خودروهای کوپه را تجربه کنید، باید سراغ خودروهای کانورتیبل برید. BMW برای بالا بردن لذت رانندگی در سری 2، نسخه کانورتیبل آن را نیز عرضه کرده تا سفری به یاد ماندنی را برای علاقه مندان به این خودرو رقم بزند. سری 2 کانورتیبل از یک سقف نرم متحرک بهره می برد که تنها با فشردن یک دکمه می توان آن را در صندوق عقب خودرو جمع کرد. حال می توانید یک رانندگی بی نظیر را با سری 2 کانورتیبل تجربه کنید.

 

 

سفر ایمن با سری 2 کانورتیبل.

سقف متحرک سری 2 کانورتیبل تنها در عرض 20 ثانیه جمع می شود تا شما در کابین این خودرو سریع ترین طلوع خورشید را تجربه کنید. معمولا خودروهای کانورتیبل به دلیل سقف نرمی که دارند از ایمنی کمتری نسبت به خودروهای سقف ثابت بهره می برند. اما BMW با بهره گیری از دانش متخصصین خود، سری 2 کانورتیبل را به امکانات ایمنی پیشرفته مجهز کرده تا ایمنی آن به میزان قابل توجهی افزایش یابد. از این رو می توان با خیال آسوده، سفر لذت بخشی را با آن تجربه کرد. جذابیت های سری 2 کانورتیبل تنها به سقف متحرک و قابلیت های فنی آن محدود نشده و طراحی زیبا و جذاب را نیز باید به جمع صفات خوب آن اضافه کرد.